Mleko następne w proszku dla niemowląt od 6 miesięcy zostało wyprodukowane przez Nestle w postaci produktu o nazwie NAN OPTIPRO 2. W ten sposób za pewną sumę pieniędzy masz możliwość zaoferować swojemu dziecku optimum wzrostu.

Uzupełnienie diety dziecka z Nan Optipro 2

Od 6 miesiąca życia Twoje dziecko jest gotowe na więcej niż tylko mleko matki. NAN OPTIPRO 2 stosowany jako mleko następne w ramach urozmaiconej diety, także po odejściu od karmienia piersią.

Zawiera ono formułę OPTIPRO – unikalną mieszankę białek, która wspomaga zdrowy wzrost i przyczynia się do prawidłowego rozwoju fizycznego i poznawczego Twojego dziecka.

NAN OPTIPRO 2 to formuła oparta na zdrowych tłuszczach, która zawiera długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe, wspomagające rozwój mózgu i zdrowie oczu.

Dodana formuła probiotyczna pomaga Twojemu dziecku rozwijać zdrowy układ trawienny oraz nukleotydy, które wspomagają funkcje odpornościowe.

Nukleotydy są ważne dla budowania białek w organizmie Twojego dziecka. Są one niezbędne dla struktury i funkcji komórek, zwłaszcza w szybko rosnącym organizmie niemowlęcia.

Produkt zawiera galaktooligosacharydy (GOS), czyli specjalny błonnik, który jest spotykany w prawdziwym mleku matki.

Kilka prostych kroków i nan optipro 2 jest gotowe

Aby przygotować mleko NAN OPTIPRO 2, należy wykonać następujące czynności:

1. Umyj ręce.

2. Gotuj mineralną wodę pitną przez kilka minut, a następnie pozwól jej ostygnąć do temperatury pokojowej.

3. Wlej odpowiednią ilość ostudzonej przegotowanej wody do czystej butelki i dodaj odpowiednią ilość proszku (sprawdź tabelę karmienia na opakowaniu).

4. Nałóż nakrętkę i solidnie wstrząśnij, aż cały proszek się rozpuści.

5. Podaj natychmiast po ostudzeniu do temperatury około 30 stopni. Przed podaniem zawsze upewnij się, że mleko jest na tyle chłodne, aby nie poparzyło podniebienia dziecka.

Pamiętaj, aby korzystać jedynie z miarki dołączonej do produktu. Przechowuj ją w opakowaniu z mlekiem. Nie przesypuj mleka do innych pudełek.